"Шахтар" виграв у Києві донецьке дербі в "Олімпіка": відео голів

27 вересня 2020, 18:52
Чемпіони обіграли "олімпійців" на НСК "Олімпійський" 2:0 – незважаючи на нереалізоване за рахунку 0:0 пенальті

Коваленко / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У четвертому турі чемпіонату України з футболу в донецькому дербі на НСК "Олімпійський" у Києві "Шахтар" обіграв "Олімпік" з рахунком 2:0. Перемогу "гірникам" принесли голи Коваленка і Мораеса в середині другого тайму.

Рахунок у матчі "Шахтар" – "Олімпік" міг бути відкритий ще в кінці першого тайму, коли суддя призначив пенальті за фол "олімпійця" Пасіча проти захисника "гірників" Корнієнка. Однак півзахисник "Шахтаря" Алан Патрік не зміг реалізувати 11-метровий – його удар парирував воротар суперників Кичак.

Проте свою ігрову перевагу "Шахтар" втілив у голи після перерви. На 64-й хвилині Алан Патрік віддав м'яч на фланг Корнієнкові, той прострілив на Коваленка, який ударом у дотик зробив рахунок 1:0.

А вже на 66-й хвилині "Олімпік" пропустив другий гол від "Шахтаря". Майкон розрізною передачею знайшов Мораеса, який у ближньому бою переграв кіпера "олімпійців" Кичака – 2:0. Ця перемога дала змогу "гірникам" піднятися з сьомої на третю сходинку в турнірі української Прем'єр-ліги.

"Шахтар" – "Олімпік" – 2:0
Голи:
Коваленко, 64, Мораес, 66
Нереалізоване пенальті: Алан Патрік, 41 (сейв воротаря)
"Шахтар": Пятов – Додо, Кривцов, Матвієнко, Корнієнко – Майкон, Алан Патрік – Марлос (Тете, 90), Коваленко (Маркос Антоніо, 76), Тайсон – Мораес (Фернандо, 81)
"Олімпік": Кичак – Зотько, Цимбалюк, Снурніцин – Пасіч (Ксьонз, 80), Бабенко, Політило (Завійський, 90), Лебеденко – Беніто (Альваренга, 79), Шахаб (Каргбо, 73), Тейшейра (Чогадзе, 73)
Попередження: Мораес, Матвієнко, Маркос Антоніо – Снурніцин, Бабенко

Нагадаємо, напередодні "Маріуполь" допоміг "Динамо" стати лідером чемпіонату України. "Ворскла" поступилася команді Мірчі Луческу першою сходинкою УПЛ після того, як на своєму полі зіграла з азовцями внічию 0:0.