"Шахтар" насухо розгромив данський "Ольборг"

3 лютого 2017, 20:22
Дубль Марлоса в першому таймі і гол Борячука у другому принесли "гірникам" другу поспіль перемогу на турнірі в Португалії

"Шахтар" - "Ольборг" - 3:0. Фото shakhtar.com

<p>"Шахтер" – "Ольборг" – 3:0. Фото shakhtar.com</p>

У п'ятницю "Шахтар" провів другий матч на товариському турнірі Atlantic Cup в Португалії. На стадіоні "Бела Віста" в присутності 200 глядачів "гірники" всуху переграли данський "Ольборг" – 3:0.

Марлос відзначився дублем, забивши з гри на 34-й хвилині і з пенальті на 36-й. Ще один м'яч на рахунку Андрія Борячука (90-а хвилина).

Це був шостий матч команди Паулу Фонсеки в 2017 році. Раніше "гірники" обіграли "Краковію" (2:0), "Норчепінг" (6:1) і "Ольяненсе" (3:0), а також зіграли внічию з "Аустрією" (2:2) і "Яблонецем" (2:2).

Матчі українських клубів на зборах: розклад і результати

"Ольборг" (Данія) – "Шахтар" (Україна) – 0:3 (0:2)

Голи: Марлос (34), Марлос (36, з пен.), Борячук (90)

"Шахтар": Шевченко (Каніболоцький, 73), Срна (к) (Кобін, 73), Кучер (Ордець, 73), Ракицький (Кривцов, 73), Ісмаїлі (Азеведо, 46), Малишев (Танковський, 73), Фред (Коваленко, 83), Марлос (Матвієнко, 73), Дентіньо (Алан Патрік, 73), Бернард (Тайсон, 46), Лещук (Борячук, 73)