"Шахтар" – "Ворскла": п'ять голів у другому таймі

21 квітня 2018, 19:06
У складі лідерів чемпіонату України дубль оформив Марлос, ще по голу забили Коваленко і Алан Патрік

Марлос відзначився дублем у ворота "Ворск

В центральному матчі 28 туру української Прем'єр-ліги" Шахтар " обіграв " Ворсклу " . Поєдинок пройшов у суботу на стадіоні " Металіст " в Харкові і завершився з рахунком 4 : 2 . Цікаво , що п'ять голів були забиті в другому таймі . " Шахтар " зберіг лідерство в турнірній таблиці чемпіонату України , " Ворскла " йде на третьому місці .

Гравець збірної України Марлос відзначився дублем: в середині першого тайму бразилець обігрався з Фредом і пробив повз голкіпера, а на початку другого тайму скористався точною передачею Ісмаїлі. На 50-й хвилині Віктор Коваленко забив свій третій гол у нинішньому сезоні Прем'єр-ліги і довів рахунок до розгромного.

На 53-й хвилині гості забили після неточної передачі Пятова (відзначився Юрій Коломоєць), а на 62-й Михайло Сергійчук скоротив відставання в рахунку до мінімального. Втім, розвинути успіх гостям не вдалося, а в кінцівці зустрічі Алан Патрік поставив крапку в матчі – 4: 2.

Свій наступний матч "Шахтар" проведе 27 квітня на виїзді проти "Маріуполя", а "Ворскла" 29 квітня прийме київське "Динамо".

"Шахтар" – "Ворскла" – 4: 2 (1: 0)
Голи: Марлос (23), Марлос (48), Коваленко (50), Алан Патрік (88) – Коломоєць (53), Сергійчук (62)
Жовті картки: Степаненко (26), Ракицький (38), Алан Патрік (84), Марлос (84), Пятов (87), Дентіньо (90 + 4) – Гіоргадзе (7).