"Шахтар" у складному матчі здобув першу перемогу при новому тренері

31 липня 2019, 21:07
Підопічні Луїша Каштру обіграли "Олександрію"

Олександрія - Шахтар / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У першому турі чемпіонату України "Шахтар" грав у гостях в "Олександрії". Вже на шостій хвилині Анатолій Абдула призначив 11-метровий удар. Гричишкін збив Мораєса в штрафному майданчику. Пробивати пенальті взявся Марлос, але удар півзахисника потягнув кіпер "Олександрії" Юрій Паньків.

Через 15 хвилин міг забивати Хочолава. Захисник замикав навіс зі стандарту і попав у штангу воріт. Добивання Паньків хоч і з другої спроби, але взяв в руки. На 30-й хвилині небезпечно пробивав Третьяков, але П’ятов спокійно забрав м'яч. Але команда Володимира Шарана все-таки змогла відкрити рахунок у матчі. На 42-й хвилині Ковалець прийняв праворуч, змістився в центр, вивів Третьякова на позицію в штрафному. Той пробив точно в куточок низом повз воротаря і двох захисників.

Другу половину матчу команда Шарана почала активніше. На 47 хвилині Банада головою пробив поруч зі штангою після навісу Мірошниченка. Але вже через дві хвилини Соломон прострілив у центр штрафного, м'яч від Мораєса відскочив у Бабаоглу і летів у ворота. Воротар зреагував і відразу зафіксував м'яч. Але, все-таки "Олександрія" пропустила і допоміг їй у цьому свій же захисник. На 58 хвилині Бухал забив у свої ворота. Тайсон обігрався з Патріком, який шикарно віддав п'ятою, і акуратно відпасував у центр, після чого м'яч потрапив прямо в Бухала, а потім і в ворота. Через сім хвилин Тайсон класно закинув на Ісмаїлі, який віддав під удар Мораєсу. Жуніор з льоту пробив трохи вище воріт. Крапку в поєдинку поставив Дентіньо. У компенсований час Бланко Лещук отримав м'яч у штрафній і покотив на дальню штангу, де півзахисникові залишалося закотити м'яч у порожні ворота.

"Олександрія" – "Шахтар" 1: 3

Голи: 1: 0 – 42 Третьяков, 1: 1 – 58, автогол Бухал, 1: 2 – 73 Тайсон, 1: 3 -90 Дентіньо.

"Олександрія": Паньків, Бухал, Мірошниченко, Бабогло, Пашаєв, Банада (Шастал, 82), Лучкевич (Задерака, 65), Третьяков, Ковалець (Запорожан, 72), Гречишкін, Сітало.

"Шахтар": П’ятов, Хочолава, Ісмаїлі, Кривцов, Степаненко, Соломон (Дентіньо, 84), Болбат (Матвієнко, 90), Тайсон, Алан Патрік, Марлос, Мораєс (Бланко Лещук, 74).

Попередження: Степаненко (71), Запорожан (76), Алан Патрік (86).

До речі, найкращий бомбардир в історії "Шахтаря" перейшов у "Палмейрас". Бразильський форвард Луїс Адріано поїхав зі "Спартака" на батьківщину.

Нагадаємо, що Суперкубок України-2019 виграло київське "Динамо", здобувши вольову перемогу над "Шахтарем":