"Шахтар" у меншості програв "Ромі" і вилетів з Ліги чемпіонів

13 березня 2018, 23:47
Поєдинок у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів в Римі завершився перемогою господарів з рахунком 1: 0

"Рома" - "Шахтар" - 1: 0. фото AFP

У Римі завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Рома" – "Шахтар". Український клуб програв з мінімальним рахунком 0: 1 і припинив боротьбу за трофей. Наш сайт проводив текстовий онлайн матчу "Рома" – "Шахтар". На стадіоні були присутні 47 693 глядачів.

Після стартового штурму "Роми" (Джеко пробивав на 25-й секунді матчу!) "Шахтар" зумів відсунути гру від своїх воріт і навіть частіше контролювати м'яч. В середині першого тайму нападник "Шахтаря" Факундо Феррейра "обікрав" захисника "Роми" і вибіг один на один з воротарем, але в боротьбі з гравцем італійського клубу не зумів точно пробити. Схожий момент був у аргентинця і в кінцівці першого тайму.

У другому таймі Едін Джеко на 52-й хвилині вивів "Рому" вперед. На 79-й Іван Ордець зірвав атаку господарів і отримав пряму червону картку. "Гірники" намагалися атакувати, на останніх хвилинах мали кілька хороших моментів, але забити гол так і не змогли. 2: 2 за підсумками двох ігор, але гол, забитий римлянами в Харкові, виводить їх в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Жеребкування цієї стадії ЛЧ відбудеться в п'ятницю, 16 березня.

"Рома" – "Шахтар" – 1: 0 (0: 0)

Гол: Джеко (52)

Жовті картки: Флоренці (39), Манолас (54) – Степаненко (71), Фред (76), Феррейра (80)

Вилучення: Ордець (79)

Нагадаємо, що в першому матчі три тижні тому "Шахтар" у Харкові здобув вольову перемогу над "Ромою" з рахунком 2: 1.