"Шахтар" у меншості не зміг обіграти "Олександрію" й відстав від "Динамо"

21 листопада 2020, 18:58
Дистанція між київською та донецькою командами становить три очки

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Слідом за київським "Динамо" свій поєдинок 10-го туру зіграв і його головний конкурент. Наш сайт вів онлайн матчу "Шахтар" – "Олександрія".

Події на полі розгорталися дуже непередбачувано. Підопічні Володимира Шарана на столичному "Олімпійському" і не думали викидати білий прапор і дали "гірникам" справжній бій. Третьяков і Сітало ледь не засмутили Андрія П'ятова, на іншій стороні поля удари наносили Мораес, Степаненко і Соломон.

А через півгодини після стартового свистка "гірники" залишилися в меншості: Жуніор Мораес був вилучений за грубий фол проти капітана гостей Євгена Банади в центрі поля. Рефері Катерина Монзуль скористалася системою VAR, щоб замінити жовту картку на червону. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

А на початку другої половини, на 47-й хвилині, "Шахтар" вийшов уперед. Постарався бразилець Додо.

Невисокий захисник відгукнувся на пас з лівого флангу і забив головою! 1:0.

Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 10-го туру чемпіонату України.

Однак уже на 53-й хвилині "Олександрія" відновила рівновагу – 1:1. Банада відкрився в центрі штрафного майданчика й пробив П'ятова практично з точки пенальті. Дивіться, як це було:

Після цього шанси схилити шальки терезів на свою користь мали обидва суперники, однак рахунок так і не змінився. Бразилець Фернандо, який вийшов на заміну, двічі міг принести перемогу "Шахтарю". Але один раз влучив м'ячем біля лінії воріт у Гречишкіна, а потім головою вдарив вище. У гостей же півзахисник Максим Третьяков пробив у поперечину.

Підопічні Луїша Каштру залишилися на другому місці з 20 очками, але тепер відстають від киян на три пункти. Сьогодні "Динамо" обіграло "Інгулець", якому не зарахували гол після перегляду VAR. "Олександрія" набрала 14 очок і йде на шостій позиції.