"Шахтар" – в чвертьфіналі Ліги Європи! Два вилучення, скасований пенальті і град голів у кінцівці – на "Олімпійському" було жарко!

5 серпня 2020, 21:51
У Києві чемпіон України обіграв "Вольфсбург" – тепер "Шахтар" відправиться до Німеччини на вирішальні стадії плей-офф

"Шахтар" пробився до чвертьфіналу Ліги Європи! У матчі-відповіді з німецьким "Вольфсбургом" наш чемпіон переміг з рахунком 3:0, забивши всі м'ячі на останніх хвилинах поєдинку. Матч пройшов без глядачів, але на "Олімпійському" в Києві було жарко в обох сенсах цього слова – дивіться хроніку матчу "Шахтар" – "Вольфсбург".

У першому таймі клуб з європейського ТОП-чемпіонату нічого не зміг створити біля воріт Андрія Пятова, а в другому мав хороші моменти лише зі стандартів – але вдало грав голкіпер українського клубу. У "гірників" моментів вистачало і в першому таймі – чого вартує штанга Марлоса!

А гості свій перший удар в площину воріт "гірників" завдали лише на 15-й хвилині другого тайму, коли Кривцов сфолив в метрі від лінії штрафного і "Вольфсбург" отримав шанс на стандарт з дуже перспективноъ позиції: потужний удар прямо по центру відбив Андрій П'ятов.

В середині другого тайму арбітр призначив пенальті у ворота чемпіонів України, але після перегляду повтору скасував своє рішення – фол був, але за межами штрафного майданчика. "Шахтар" був покараний не пенальті, а видаленням: після використання VAR спірну пряму червону картку отримав Давид Хочолава.

Склади зрівнялися швидко: захисник Джон Брукс влетів ногою в живіт Мораесу, отримав друге попередження і залишив поле.

Коли вже здавалося, що матч завершиться комфортною для українського клубу нічиєю, голи посипалися! Дубль Мораеса (89-я і 90+4-а хвилини) і м'яч Манора Соломона (90+2) дозволили "Шахтарю" пройти "Вольфсбург" із загальним рахунком 5:1!

"Шахтар" – в чвертьфіналі, де зіграє з переможцем пари "Базель" – "Айнтрахт".

Починаючи зі стадії 1/4 фіналу Ліга Європи буде дограватися в Німеччині – в Дюссельдорфі, Кельні, Дуйсбурзі та Гельзенкірхені, всы протистояння – з одного матчу. Чвертьфінали пройдуть 10 і 11 серпня, півфінали – 16 і 17 серпня, фінал – 21 серпня в Кельні.