"Шахтар" знищив "Ворсклу", пропустивши першим

11 серпня 2018, 21:22
"Гірники" за другий тайм забили супернику чотири м'ячі

Фото ФК "Шахтар"

Донецький " Шахтар " з розгромним рахунком обіграв полтавську " Ворсклу " в матчічетвертого туру чемпіонату України. Поєдинок пройшов у Харкові на стадіоні " Металіст " . Гості відкрили рахунок в середині першого тайму завдяки Шарпару , який виграв верхову боротьбу після подачі кутового .

Після забитого м'яча полтавчани повним складом відійшли до своїх воріт, віддавши ініціативу "Шахтарю", правда, до перерви "гірники" ніяк не могли намацати слабкі сторони у захисті "Ворскли". Запам'ятався лише удар в штангу у виконанні Мораеса.

А ось після перерви на поле вийшов зовсім інший "Шахтар". Отримавши вказівки тренера в роздягальні, вже через п'ять хвилин Марлос рахунок зрівняв, а потім по черзі Степаненко, Хочолава і Мораес довели рахунок до розгромного.

Тільки після цього "гірники" трохи зменшили оберти, дозволивши трохи поатакувати "Ворсклі", але більше забити полтавчанам не вдалося.

"Шахтар" – "Ворскла" – 4: 1
Голи: Марлос (50), Степаненко (59), Хочолава (62), Мораес (74) – Шарпар (25)

"Шахтар": Пятов, Ракицький, Хочолава, Ісмаїлі, Данченко, Тайсон, Степаненко, Марлос, Алан Патрік (Майкон, 75), Веллінгтон Нем (Фернандо Педро, 69), Мораес (Тотовицький, 82).

"Ворскла": Шуст, Даллку (Мисик, 75), Мартиненко, Пердута, Чеснаков, Шарпар (Скляр, 67), Ребенок, Кравченко, Габелок, Кобахідзе, Ніколас Карека (Гіоргадзе, 79).

Попередження: Степаненко (10), Ніколас Карека (30), Габелок (53).

Четвертий тур чемпіонату України почався в п'ятницю
поєдинком "Олімпік" – "Львів" (1:1). Додамо , що київське " Динамо " свій матч звітного туру проти " Маріуполя " проведе у вересні , так як обидві команди грають в єврокубках .