"Шахтар" знищив "Вольфсбург" в Києві: три голи забиті за п'ять хвилин (відео)

6 серпня 2020, 07:30
Огляд матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи: два видалення, штанга, скасований пенальті і три голи в кінцівці

"Шахтар" вийшов у чвертьфінал Ліги Європи. У матчі-відповіді 1/8 фіналу в Києві на "Олімпійському" "Шахтар" розгромив "Вольфсбург" 3:0, а з урахуванням першого матчу в Німеччині "гірники" пройшли німецький клуб з рахунком 5:1.

До 89-й хвилини в поєдинку була нічия 0:0, яка повністю влаштовувала господарів. Але потім голи посипалися! Перший в матчі гол був забитий за хвилину до закінчення основного часу – його автором став Жуніор Мораес. На другій доданій хвилині Манор Соломон зміцнив перевагу чемпіонів України, а на четвертій компенсованій Мораес оформив дубль. Дивіться хроніку матчу "Шахтар" – "Вольфсбург".

"Шахтар" в 1/4 фіналу Ліги Європи 11 серпні в Гельзенкірхені зіграє з переможцем пари "Базель" – "Айнтрахт" (перший матч – 3:0). З цієї стадії всі протистояння будуть з одного матчу і пройдуть в чотирьох містах Німеччини.

В іншій парі "Копенгаген" приймав на своєму полі "Істанбул ББ" і розгромив суперника з рахунком 3:0 . У першій грі перемогу, нагадаємо, здобув турецький клуб, але з мінімальним рахунком. За сумою двох матчів до чвертьфіналу вийшов клуб з Данії.