"Шахтар" зробив ще один крок до чемпіонства, зламавши опір "Колоса" на "Олімпійському"

14 червня 2020, 18:58
Долю матчу команд Донецька і Ковалівки вирішив єдиний влучний удар

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У неділю в українській Прем'єр-лізі проходять ще два поєдинки. Дивіться розклад, результати і трансляції 26-го туру чемпіонату України. В обох зустрічах грають команди з першої шістки УПЛ.

На столичному НСК "Олімпійський" "Колос" бився з "Шахтарем" – лідером турніру і чемпіоном країни. Наш сайт вів онлайн матчу "Колос" – "Шахтар". Сільська команда, яка посідає шосте місце, дала донецькому колективу непоганий бій.

Перед стартовим свистком гравці "Шахтаря" зворушливо підтримали Ісмаїлі, який вибув з ладу до кінця року. До перерви суперники м'ячів не забивали. До вашої уваги – кращі моменти першого тайму.

А вже на третій хвилині другої половини зустрічі відбувся вирішальний епізод. Спрацювала бразильська зв'язка футболістів збірної України: Марлос вивів Мораеса на побачення з голкіпером – і нападник своїм шансом скористався на всі сто. Дивіться відео голу.

Завершувалася зустріч під акомпанемент зливи. "Колос" не збирався здаватися і створив кілька непоганих моментів біля володінь 18-річного Анатолія Трубіна. Однак воротар і команда не дозволили м'ячу влетіти в сітку. Отже, "Шахтар" переміг з рахунком 1:0, набрав 68 очок і відновив відрив від "Динамо" в 16 пунктів.

Дізнайтеся, де дивитися матч "Олександрія" – "Десна" в чемпіонаті України. Початок – о 19:30 в неділю.