"Шахтар" з великим рахунком обіграв аутсайдера УПЛ "Арсенал"

27 жовтня 2018, 18:55
Кияни протрималися майже весь перший тайм, але на більше їх не вистачило

Афіша матчу. Фото upl.ua

Донецький " Шахтар " у виїзному матчі 13-го туру з аутсайдером чемпіонату України – київським " Арсеналом " – взяв прогнозовані три очки і зміцнив своє лідерство в турнірній таблиці Премєр-ліги. Рахунок 3 : 0 досить красномовно відображає розстановку сил в цій парі , хоча київська команда і намагалася зіпсувати настрій лідеру УПЛ .

Перевагою володів "Шахтар", що ні у кого не викликало здивування. Але перший гол гірники забили тільки перед самою перервою. Комбінація вийшла багатоходова, завершив її Патрік після скидки під удар від Тотовицького – ударом з-за меж штрафного майданчика в самий кут воріт.

Практично тут же Майкон міг подвоїти перевагу "Шахтаря", але воротар "Арсеналу" Сітало витягнув м'яч з-під поперечини після удару бразильця зі штрафного.

Після перерви стійка врятувала "Арсенал" від другого голу Патріка – він бив вліт, замикаючи навіс з правого краю. Але на 55-й хвилині рахунок зріс. Це Ісмаїлі викотив м'яч під удар Болбата, який пробив повз захисника, страхувати воротаря. Бразилець після закидання Патріка міг і сам забивати, але зіграв розумніше – витягнув на себе голкіпера і віддав передачу.

До великого рахунок збільшив Коваленко: він заробив пенальті, змусивши Зозулю сфолити, сам же його і реалізував. Хоча Сітало та вгадав напрямок удару, відбити м'яч він не встиг.

Справа цілком могла обернутися форменим розгромом, але, наприклад, тільки Тотовицький не використав дві відмінні можливості.

Втім, "Арсенал" теж огризався і під завісу зустрічі міг забити гол престижу. Але Ермаченко не встиг до прострілу Фещука. А удар Майданевича вийшов дуже сильний.

"Арсенал" – "Шахтар" – 0: 3

Голи: Патрік (45), Болбат (55), Коваленко (63, з пенальті).

"Арсенал": Сітало, Осман, Майданевич, Евтоскі (Фещук, 46), Домбровський, Баланюк (Карась, 46), Вакулко (Стрижак, 75), Насонов, Ермаченко, Акулінін, Зозуля.

"Шахтар": Пятов, Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі, Майкон, Патрік (Сіпріано, 66), Нього (Дентіньо, 59), Болбат (Фернандо, 72), Коваленко