"Шахтар" з великими втратами розгромив "Львів", оформивши два голи за перші 9 хвилин

17 жовтня 2020, 18:49
П'ять м'ячів на "Олімпійському" були забиті ще в першому таймі

"Шахтар" / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

До матчу 6-го туру УПЛ проти "Львова" донецький "Шахтар" підходив з великими кадровими проблемами. Через спалах коронавірусу в команді Луїш Каштру не дорахувався цілої групи гравців, але донеччани зуміли налаштуватися на поєдинок і розгромити суперника 5:1. Причому п'ять м'ячів було забито у першому таймі.

"Гірники" відкрили рахунок вже на 4-й хвилині після розіграшу штрафного. Тете розібрався з Борзенко на фланзі і прострілив уздовж воріт, де не прикритий Коваленко вколотив снаряд у порожні ворота. Не встигли львів'яни оговтатися, а в їхню сітку влетів вже другого гол – на 9-й хвилині Додо з флангу навісив на голову Маркоса Антоніо, і бразилець не упустив свій шанс – 2:0.

Після такого початку "Львову" було важко прийти до тями. А коли на 16-й хвилині "Шахтар" стараннями Дентіньйо забив ще один м'яч, гра була зроблена. Тим паче, що за дві хвилини 4:0 на табло встановив Коваленко, оформивши дубль.

Треба віддати належне львів'янам, які ще в середині першого тайму забили гол престижу – Шина з лінії штрафної відправив м'яч під поперечину – 4:1. Але останнє слово в цьому поєдинку залишилося за "гірниками". На 50-й хвилині забив Соломон – 5:1. І донеччани в гарному настрої підходять до старту Ліги чемпіонів – 21 жовтня зіграють в Мадриді з "Реалом".

Для "Львова" це вже другий розгром поспіль після 0:5 від "Зорі", і команда з одним очком замикає турнірну таблицю. Тоді як "Шахтар" після цієї перемоги з 12 очками піднявся на друге місце і поступається два бали "Динамо", який лідирує. У 7-му турі донеччани їдуть в гості до "Ворсклі", яка поки йде третьою в УПЛ, а "Львів" зустрінеться з "Дніпром-1".