"Шахтар" розгромлений у Німеччині і покидає Лігу чемпіонів

11 березня 2015, 23:38
Донецький клуб у меншості не втримав "Баварію" і майже повторив долю збірної Бразилії

Ключовим у матчі стало видалення Кучера. Фото ФК "Шахтар"

Донецький "Шахтар" завершив похід за Лігою чемпіонів у Німеччині. У поєдинку у відповідь 1/8 фіналу "гірники" розгромно поступилися мюнхенській "Баварії".

Старт поєдинку видався для гірників гірше нікуди – вже на четвертій хвилині Олександр Кучер завалив у своєму штрафному майданчику Маріо Гетце і побачив перед собою червоне світло. Томас Мюллер підійшов до 11-метрової позначки і розвів м'яч і П'ятова по різних кутах.

У чисельній меншості "Шахтар" закрився на своїй половині поля, сподіваючись провести вдалу контратаку, але гра попереду ніяк не клеїлася у підопічних Луческу.

У середині першої половини гри ушкодження отримав один із лідерів "Баварії" Ар’єн Роббен, що повинно було трохи послабити атаку німців. Втім, відсутність голландця ніяк не позначилася на грі "Баварії".

Німці продовжили атакувати і вдруге домоглися свого на 34-й хвилині. Після подачі з кутового німці поборолися за м'яч, Томас Мюллер головою скинув на Роберта Левандовскі, П’ятов з його ударом впорався, але першим на добиванні виявився Жером Боатенг і загнав м'яч у сітку.

Другий тайм почався для "гірників" ще гірше. За дві хвилини Франк Рібері повністю зняв всі питання про переможця матчу. Спочатку француз завершив точним ударом свій сольний прохід, а після цього асистував Томасу Мюллеру.
Деморалізовані "гірники" ще тричі пропускали гравців "Баварії" біля своїх воріт, дозволивши Бадштуберу, Левандовскі і Гетце майже повторити результат півфіналу ЧС-2014 Німеччина – Бразилія, що завершився перемогою німців з рахунком 7:1.

"Баварія" – "Шахтар" – 7:0

Голи: Мюллер (4 пен, 52), Боатенг (34), Рібері (49), Бадштубер (63), Левандовскі (75), Гетце (87)

"Баварія": Нойер, Бадштубер (Данте, 67), Рафінья, Алаба, Боатенг, Роббен (Роді, 19), Швайнштайгер, Гетце, Рібері (Бернат, 60), Левандовскі, Мюллер.

"Шахтар": П’ятов, Срна, Ракицький, Шевчук, Кучер, Степаненко, Фред, Тейшейра (Ілсіньо, 68), Коста, Тайсон (Кривцов), Адріано

Попередження: Боатенг (38), Бадштубер (26) – Дуглас Коста (38)

Вилучення: Кучер (3)