"Шахтар" розгромив "Ворсклу" в першому турі чемпіонату України

18 липня 2017, 20:59
Голи в Полтаві забивали Факундо Феррейра, Марлос і Алан Патрік

"Ворскла" - "Шахтар" - 0: 3. фото shakhtar.com

У матчі першого туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" розгромив "Ворсклу". Поєдинок пройшов у вівторок у Полтаві і завершився з рахунком 3: 0 на користь команди Паулу Фонсека.

В середині першого тайму найкращий бомбардир "Шахтаря" в минулому сезоні (13 голів в ЧУ) Факундо Феррейра зачепився за м'яч на лінії штрафного суперника, пішов від захисника "Ворскли" і завдав точного удару в кут.

У другому таймі Марлос подвоїв перевагу "гірників": бразилець прийняв м'яч за межами штрафного "Ворскли", обіграв півзахисника Олександра Скляра і пробив точно – 2: 0.

На четвертій доданій хвилині остаточний рахунок у матчі встановив Алан Патрік, якому вдався красивий обвідний удар з лінії штрафної.

Чинний чемпіон "Шахтар" набрав три очки в стартовому матчі чемпіонату України.

"Ворскла" – "Шахтар" – 0: 3 (0: 1)

Голи: Феррейра (27), Марлос (66), Патрік (90 + 4)

Жовті картки: Скляр (20), Сапай (65), Чижов (87) – Коваленко (59), Кривцов (75)

Нагадаємо, що в суботу в Одесі "Шахтар" обіграв "Динамо" з рахунком 2: 0 в поєдинку за Суперкубок України і завоював 35-й трофей в клубній історії.