"Шахтар" розгромив "Олімпік" в чемпіонаті України

15 березня 2015, 18:53
Донецький клуб відігрався за крупну поразку в Лізі чемпіонів

Фото ФК "Шахтар"

Донецький "Шахтар" реабілітувався перед власними вболівальниками за фіаско в матчі Ліги чемпіонів проти "Баварії" (0: 7), розгромивши в рамках чемпіонату України "Олімпік".

Рахунок у матчі "гірники" відкрили вже на 8-й хвилині – Лебідь завалив у власному штрафному Ракицького, а Срна спокійно переграв з 11-метрової позначки Литовку.

Бразилець Марлос протягом двох хвилин двічі розписався у воротах суперника, а перед самим свистком на перерву Гладкий ще більше збільшив перевагу своєї команди.

Після відновлення гри "Шахтар" продовжив видаватися над суперником і ще двічі зусиллями Тайсона і Алекса Тейшейри розписався у воротах "Олімпіка".

"Шахтар" – "Олімпік" – 6:0