"Шахтар" розгромив "Фенербахче" і вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

5 серпня 2015, 23:48
У Львові команда Мірчі Луческу з рахунком 3:0 обіграла "Фенербахче" у матчі третього раунду кваліфікації ЛЧ

"Шахтар" - у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Фото AFP

"Шахтар" вийшов у раунд плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів! У середу у Львові "гірники" з рахунком 3:0 обіграли "Фенербахче" у повторному матчі третього кваліфікаційного раунду. Перший поєдинок тиждень тому в Стамбулі, нагадаємо, завершився з рахунком 0:0.

Рахунок на 25-й хвилині відкрив український нападаючий Олександр Гладкий, який зіграв на випередженні і замкнув простріл справа від Даріо Срни. На 65-й хвилині вже сам капітан "гірників" відзначився точним ударом з пенальті. Поставив крапку в матчі Алекс Тейшейра, на величезній швидкості увірвався в штрафну турецького клубу і пробив між ніг у воротаря Волкана Демирела.

Звіт про матч – найближчим часом на нашому сайті...

Жеребкування раунду плей-офф відбудеться у п'ятницю.