"Шахтар" програв "Олександрії" в Харкові

17 листопада 2017, 20:50
25-річний півзахисник "Олександрії" Артем Полярус у першому таймі двічі розписався в ворота "гірників"

16 тур Прем'єр-ліги. "Шахтар" - "Олександрія" в Харкові

<p>16 тур Прем'єр-ліги. "Шахтар" – "Олександрія" в Харкові</p>

У стартовому матчі 16 туру чемпіонату України чинний чемпіон і лідер сезону "Шахтар" програв "Олександрії". Поєдинок пройшов у п'ятницю в Харкові і завершився з рахунком 1: 2 на користь команди Володимира Шарана.

Гості першими вийшли вперед: на 15-й хвилині гол за "Олександрію" забив Артем Полярус. Щоб відігратися, "Шахтарю" треба було всього три хвилини: після затяжного розіграшу "гірників" на чужій половині Ісмаїлі прострілив, а Бернард точно пробив по воротах. На 27-й хвилині Артем Полярус оформив дубль: 25-річний півзахисник вразив ворота П’ятова після скидки від Грицука і знову вивів гостей вперед.

Цікаво, що "Шахтар" перевершив суперника за всіма статистичними показниками, крім забитих голів.

Статистика матчу "Шахтар" – "Олександрія":

володіння м'ячем 62% – 38%
удари по воротах 16: 3
удари в створ воріт 7: 3
кутові 9: 1

Після цього матчу у "Шахтаря" залишилося 36 очок в таблиці чемпіонату України. "Динамо", що має гру в запасі, відстає на 7 очок. У "Олександрії" стало 15 очок (восьме місце в таблиці).

"Шахтар" – "Олександрія" – 1: 2 (1: 2)

Голи: Бернард (18) – Полярус (15), Полярус (27)
Жовті картки: Фред (65) – Довгий (53), Полярус (65), Паньків (79)
У суботу свій матч 16 туру чемпіонату України проведе київське "Динамо", яке має шанс наблизиться до "гірникам" у таблиці.