Браво, Шахтар! Гірники пробилися до Ліги чемпіонів – вп'яте поспіль!

26 серпня 2021, 00:37
Донецький Шахтар у героїчному поєдинку вирвав нічию у французького Монако в матчі-відповіді плей-оф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів і пробився до групового етапу турніру

Шахтар пробився в груповий етап. Після 1: 0 у Франції гірники зіграли 2:2 з Монако / Фото: Getty Images

Після перемоги в першому матчі тиждень тому у Франції (1:0) "гірники" мали перевагу над своїм суперником.

Однак французи швидко його нівелювали, відкривши рахунок уже на 18-й хвилині – після потужного удару П'ятов відбив м'яч перед собою, а першим на добивання встиг капітан монегасків Віссам Бен Єддер.

Незадовго до перерви Бен Єддер оформив дубль і вивів Монако вперед. Цей рахунок вже ніяк не влаштовував Шахтар.

У перерві Роберто Де Дзербі випустив Ісмаїлі, а в ході другого тайму на полі з'явився Марлос. Стара гвардія продемонструвала, що їх поки рано списувати з рахунків.

На 74-й хвилині зустрічі Марлос відгукнувся на передачу Траоре в штрафній і красиво пробив повз голкіпера. Рефері переглянув епізод за допомогою VAR, але все ж зарахував взяття воріт.

Ще рік назад Монако після 90 хвилин святкувало б перемогу за сумою двох матчів, але в цьому сезоні УЄФА скасував правило виїзного гола, тому їхні два голи в Харкові нічого не значать – за сумою двох матчів рахунок 2:2, а це значить, що попереду додатковий час!

А в додатковий час вирішальним став епізод на початку другого додаткового тайму. Ярослав Мудрик втік по флангу і зробив простріл у штрафну, але влучив у ногу захисника. Однак м'яч за безглуздою траєкторією пролетів над воротарем і влетів в сітку воріт.

У час, що залишився, Шахтар не дозволив супернику забити і втримав путівку до групового етапу Ліги чемпіонів. Браво!