"Шахтар" під проливним дощем обіграв "Зірку" в чемпіонаті України

23 вересня 2017, 16:00
Інтрига в матчі померла тільки в додатковий час

Фото ФК "Шахтар"

Донецький "Шахтар" в 10-му турі чемпіонату України на виїзді здобув перемогу над кропивницькою "Зіркою".

Поєдинок для гірників вийшов важким, незважаючи на рахунок 3: 1 на користь підопічних Паулу Фонсеки після першого тайму.

Друга половина матчу пройшла під акомпанемент сильного дощу. Арбітру навіть довелося зупинити гру через велику кількість опадів на газоні, а також димову завісу, влаштовану фанатами, але, порадившись, все-таки вирішив дозволити командам дограти.

В середині другого тайму "Зірка" скоротила відставання до мінімуму і кинула всі сили на порятунок результату. Однак останнє слово матчі залишилося за чемпіоном України – Віктор Коваленко, який вийшов на заміну вже в компенсований час матчу, зняв всі питання про переможця.

Нагадаємо, "гірники" провели матч без свого капітана Даріо Срни, який
призупинив виступи через позитивну допінг пробу.

Вже наступного вівторка " Шахтар " на виїзді проведе матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти " Манчестер Сіті " .

"Зврка" – "Шахтар" – 2:4
Голи: Ель-Хамдауї (38), Рассадкін (76) – Феррейра (13, 45), Марлос (44), Коваленко (90+4)

"Зірка":Паст , Пепе , Маткобожик , Полегенько , Цюпа , гедже ( Дрішлюк , 64 ) , Загальский , Ель – Хамдауї ( Kondrakov , 80 ) , Чичиков , Рассадкін , Прядун ( Бруно Вієйра , 90 ) .

"Шахтар":Пятов , Ракицький , Ордець , Бутко , Ісмаїлі , Дентіньо , Степаненко , Марлос ( Петряк , 79 ) , Алан Патрік ( Пихаленок , 90 ) , Тайсон ( Коваленко , 59 ) , Феррейра .

Попередження:Загальский ( 22 ) , Ракицький ( 47 ) , Степаненко ( 56 ) , Ель – Хамдауї ( 56 ) , Прядун ( 61 ) , Ордець ( 66 ) , Петряк ( 85 ) , Полегенько ( 86 ) , Рассадкін ( 87 ) .