"Шахтар" обіграв "Наполі" в Лізі чемпіонів

13 вересня 2017, 23:38
"Гірники" в Харкові виграли завдяки голам Тайсона і Феррейри

Тайсон відкрив рахунок. фото AFP

Донецький "Шахтар" з перемоги стартував у Лізі чемпіонів. "Гірники" в Харкові обіграли "Наполі.

Багато хто вважав фаворитами зустрічі італійців, однак підопічні Фонсекі добули заслужену перемогу

"Шахтарю" вдався швидкий гол. На 15-й хвилині Тайсон отримав м'яч на лінії штрафного, трохи підробив собі і лівою ногою пробив впритул зі штангою. Незабаром бразилець міг оформити дубль, але не реалізував вихід один на один.

Потім було два моменти у гостей. Спочатку Ордець ледь не потрапив в свої ворота, зрізавши м'яч. А потім П’ятов потягнув небезпечний удар Інсіньє.

Після перерви знову забив "Шахтар". На 58-й хвилині Рейна помилився на виході і Факундо Феррейра головою відправив м'яч у сітку.

"Наполі" втрачати було нічого і італійці пішли усіма силами в атаку. На 70-й хвилині Степаненко зрубав в штрафний Мертенса і рефері призначив пенальті. Мілік пробив в кут.

У нервовій кінцівці була штанга після удару Феррейри і шикарний момент у Міліка, але форвард "Наполі" перекинув П'ятова і ворота.

Перемога "Шахтаря" – 2: 1. У наступному матчі "гірники" зіграють з "МанСіті" 26 вересня.

Нагадаємо, що ми вели онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" – "Наполі".