"Шахтар" обіграв "Маріуполь" в чемпіонаті України

5 серпня 2017, 21:42
Голи Бернарда, Марлоса і Кривцова дозволили команді Паулу Фонсеки набрати три очки

"Шахтар" обіграв "Маріуполь"

У матчі четвертого туру чемпіонату України "Шахтар" обіграв "Маріуполь". Поєдинок пройшов у суботу в Харкові і завершився з рахунком 3: 1 на користь команди Паулу Фонсеки.

Чемпіони забили переможцям Першої ліги минулого сезону вже на сьомій хвилині: Бернард в дотик замкнув простріл від Даріо Срни. У кінцівці першого тайму Марлос скористався помилкою господарів у власному штрафному майданчику і збільшив перевагу "гірників".

В середині другого тайму команди обмінялися голами: забили Сергій Кривцов та Ігор Тищенко.

Після цього матчу в активі "Шахтаря" стало 9 очок – стільки ж, скільки у київського "Динамо", яке свій поєдинок четвертого туру проведе у неділю
.

Таблиця чемпіонату України.

"Шахтар" – "Маріуполь" – 3: 1 (2: 0)
Голи : Бернард ( 7 ) , Марлос ( 42 ) , Кривцов ( 67 ) – Тищенко ( 72 )
Жовті картки : Бернард ( 32 ) , Ракицький ( 61 ) , Степаненко ( 77 ) , Петряк ( 88 ) – Тищенко ( 63 ) , Білий ( 74 )

Всі матчі чемпіонату України 2017/18.

Нагадаємо , що раніше в стартовому матчі четвертого туру чемпіонату України"Карпати" у Львові обіграли "Сталь"з рахунком 3 : 1 . Ця перемога стала першою для іспанського тренера львів'ян Серхіо Наварро .