"Шахтар" обіграв "Динамо" в "класіко" і наблизився до чемпіонства

21 квітня 2017, 21:57
Матч у Києві завершився перемогою "гірників" з мінімальним рахунком – 1:0

"Динамо" - "Шахтер" - 0:1. Фото shakhtar.com

У матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" обіграв "Динамо" і наблизився до чемпіонства. "Українське класико" пройшло в п'ятницю на НСК "Олімпійський" і завершилося з рахунком 1:0.

ВІДЕО: "Динамо" – "Шахтар" – 0:1. Огляд

Кияни забили двічі, але обидва голи були скасовані арбітром: на третій хвилині Ярмоленко забив м'яч у сітку воріт "Шахтаря" після того, як сфолив на захисника, а в другому таймі м'яч влетів у сітку вже після свистка – був зафіксований офсайд. Варто зазначити, що захист "гірників" неодноразово в цьому матчі "ловив" киян на положенні "поза грою".

Єдиний гол у матчі був забив на 12-й хвилині: після подачі з лівого флангу Факундо Феррейра головою пробив точно в кут з кута воротарського майданчика:

Після цього матчу в активі "Шахтаря" стало вже 69 очок. У "Динамо" залишилося 55.

Свій наступний матч "Шахтар" проведе 30 квітня проти "Олександрії" в Харкові, а "Динамо" в той же день зіграє з "Чорноморцем" у Києві.

Таблиця другого етапу чемпіонату України.

"Динамо" – "Шахтар" – 0:1 (0:1)

Гол: Феррейра (12)