"Шахтар" обіграв "Десну" завдяки голу п'ятою Марлоса на 94-й хвилині: історичний VAR скасував м'яч Чернігова

23 лютого 2020, 18:58
"Гірники" зуміли зломити непоступливого суперника лише в доданий час – 1:0 на користь чемпіонів

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У Харкові на стадіоні "Металіст" відбувся матч 19-го туру чемпіонату України. Лідер і без п'яти хвилин чемпіон "Шахтар" обіграв претендента на друге місце "Десну" з рахунком 1:0. Єдиний у матчі м'яч на 94-й хвилині ефектним ударом п'ятою забив Марлос, якому асистував Тайсон. Ми вели онлайн матчу "Шахтар" – "Десна"з описом основних моментів протистояння.

Варто сказати, що на 62-й хвилині "Десна" вразила ворота "Шахтаря", але VAR скасував гол гостей. Після хитрого розіграшу кутового Філіппов скинув на Гуцуляка, і той точно пробив в кут воріт Трубіна. Однак повтор показав, що перед передачею Мостового на Філіппова останній був в офсайді.

А перед цим арбітр матчу Євген Арановський проконсультувався зі своїм відеоасистентом щодо удару ногою Андрія Тотовицького з "Десни" в обличчя "гірника" Тараса Степаненка, але червону картку гравцеві "Десни" вирішив не пред'являти. Все обмежилося "гірчичником".

Це були перші рішення в історії українського чемпіонату, прийняті з використанням системи відеодопомоги арбітрам. Напередодні в грі "Динамо" – "Ворскла", в якій також працювала система VAR, до її послуг вдаватися не довелося.

Зауважимо, що напередодні "Динамо" насилу дотиснуло "Ворсклу".Перемогу з рахунком 2:1 киянам приніс гол словенця Вербича "ножицями", забитий на 91-й хвилині.

Нагадаємо, перед матчем з "Десною" "гірники" зіграли перший матч 1/16 Ліги Європи. У Харкові "Шахтар" здолав "Бенфіку" 2:1.Повторна зустріч у Лісабоні пройде 27 лютого.

Дивіться, як "Шахтар" обігрував "Бенфіку"