"Шахтар" обіграв "Андерлехт" 3:1 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

10 березня 2016, 21:50
Голи Тайсона, Кучера і Едуардо дозволили українській команді здобути серйозну перевагу перед повторним матчем у Бельгії

"Шахтар" - "Андерлехт" - 3:1. Фото AFP

У першому матчі 1/8 фіналу ліги Європи "Шахтар" обіграв бельгійський "Андерлехт". Поєдинок у четвер пройшов у Львові і завершився з рахунком 3:1.

В середині першого тайму "гірники" видали ударну 10-хвилинку, коли голом відзначився спочатку Тайсон (21-а хвилина), а потім Кучер (24-та). Крім двох м'ячів, господарі ще кілька разів могли збільшити відрив, а на 43-й хвилині Едуардо влучив у штангу.

Другий тайм "Шахтар" почав активно, але поступово ініціатива перейшла до гостей. На 69-й хвилині Ашампонг після подачі з правого флангу головою в падінні зіграв у протихід П’ятову і скоротив відрив у рахунку.

На 79-й хвилині Едуардо скористався своїм шансом, пробивши головою під поперечину воріт "Андерлехта" після подачі з кутового.

Наприкінці зустрічі Мбоджі забиває гол у ворота "Шахтаря"... рукою! Арбітр за це нагороджує його жовтою карткою. Підсумок – 3:1, відмінний заділ перед матчем у відповідь, який пройде 17 березня в Брюсселі.

"Шахтар" – "Андерлехт" – 3:1 (2:0)

Голи: Тайсон (21), Кучер (24), Едуардо (79) – Ашампонг (69)
Жовті картки: Баджі ("(54), Мбоджі (87)