"Шахтар" несподівано поступився "Олімпіку" в товариському матчі: відео голів

5 вересня 2020, 14:28
Чемпіон України грав без 15 футболістів різних збірних

"Шахтар" - "Олімпік" / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Поки в європейському футболі триває пауза для матчів національних команд, деякі клуби проводять товариські зустрічі, щоб усі гравці отримували практику. У суботу в Києві на НТК імені Віктора Баннікова контрольний матч зіграли донецькі "Шахтар" і "Олімпік".

Сьогоднішня зустріч завершилася дещо несподівано: скромний "Олімпік" зумів обіграти "гірників" із рахунком 2:1. Правда, серед підопічних Луїша Каштру не було відразу 15 футболістів, які виїхали в розташування різних збірних.

Уже до 39-ї хвилини "Шахтар" поступався 0:2 після голів Шахаба Захеді й Тараса Завійського. У другому таймі "оранжево-чорним" вдалося відіграти лише один м'яч, на 83-й хвилині відзначився Фернандо. Більшого чемпіону домогтися не вдалося.

"Шахтар": Гриценко (Турбаєвський, 46), Додо (Сіпріано, 63), Віта, Пихальонок (Мампассі, 46), Сіпріано (Бутко, 46; Козик, 84), Майкон, Алан Патрік (к) (Дентіньйо, 46), Маркос Антоніо (Пихальонок, 68), Тете (Шостак, 84), Тайсон (Фернандо, 68), Фернандо (Судаков, 53)