"Шахтар" на п'ятій доданій хвилині вирвав перемогу у "Сталі"

29 липня 2017, 19:02
"Гірники" змогли обіграти сенсаційного лідера чемпіонату України з рахунком 2: 1

"Сталь" - "Шахтар" - 1:2. Фото shakhtar.com

У стартовому матчі третього туру чемпіонату України несподіваний лідер нового сезону "Сталь" поступилася "Шахтарю". Поєдинок в суботу пройшов на стадіоні "Метеор" у Дніпрі і завершився з рахунком 1: 2 на користь команди Паулу Фонсека.

Вже на дев'ятій хвилині господарі вийшли вперед: гол забив Орес Кузик. Діючі чемпіони кинулися відіграватися і провели безліч атак, одна з який в кінцівці першого тайму дозволила зрівняти рахунок – відзначився Тайсон. Статистика ударів по воротах після перших 45 хвилин була 1: 8.

У другому таймі статистика ударів по воротах була приблизно такою ж, але "гірникам" все ніяк не вдавалося забити гол. Поки на п'ятій доданій хвилині вийшов на заміну Густаво Бланко-Лещук не вийшов на побачення з воротарем "Сталі" і не добув для "Шахтаря" другу перемогу в чемпіонаті України 2017/18.