"Шахтар" і "Динамо" поділили очки в матчі Ліги чемпіонів

22 жовтня 2019, 21:49
Коноплянка і Додо відзначилися за господарів

Мораєс і Додо / Фото: Reuters

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" у Харкові приймав "Динамо" Загреб. Ми вели онлайн матчу "Шахтар" – "Динамо" Загреб з яскравими фото і відео голів.

У цьому поєдинку в стартовому складі вийшов гравець збірної України – Євген Коноплянка. Півзахисник почав поєдинок зліва і разом з Ісмаїлі гарненько "повозили" захист суперника. Спершу Коно міг забити після фірмового зміщення в центр, але вдарив вище. Проте Євген досяг свого на 16-й хвилині.

Після класної позиційної атаки у гірників Марлос обійшов Оршіча, запустив на хід Коноплянці, який легко втік від захисників і закотив м'яч прямо під дальню штангу.

Небезпечно було і у П’ятова. Через дев'ять хвилин пробивав Гаврановіч з метрів семи, але захисники заблокували удар.

Але вже через пару хвилин "гірники" пропустили. Марлос намагався розвинути контратаку, але у нього відібрали м'яч. Після цього Оршіч прострілив у воротарський, де зовсім вільний Ольмо випередив П'ятова і пробив у дотик.

Після забитого м'яча гості повністю віддали ініціативу "Шахтарю" і закрилися на своїй половині поля. Команда сподівалася лише на контратаки, але до воріт П’ятова так і не дійшла. Після першого тайму арбітр зафіксував рахунок 1: 1.

На початку другого тайму хорвати знатно пошарпали нерви українським вболівальникам. Спочатку Оршіч пробив у штангу, а вже після цього П’ятов у неймовірному стрибку витягнув м'яч з дев'ятки після удару метрів з 18.

А на 59-й хвилині П'ятов звалив Гаврановіча в своїй штрафній, і арбітр Лаос поставив пенальті. Оршіч розвів м'яч і П’ятова по різних кутах.

Проте господарі так просто не здалися і зрівняли рахунок. На 75-й хвилині Патрік видав шикарну передачу на Додо, що вийшов на заміну, який на паузі прибрав захисників і кіпера, і забив чудовий гол.

Вже на 89-й хвилині Ольмо скористався провалом на лівому фланзі "Шахтаря", завдав удар метрів з 14 прямо в ближню штангу. Але забитих м'ячів більше так і не було. Таким чином, рахунок так і залишився 1: 1.

Після цього поєдинку "Шахтар" набирає чотири бали і залишається на третій позиції, його випереджає "Динамо" Загреб завдяки різниці забитих і пропущених.

Дивіться, як до зустрічі із загребським "Динамо" грав у цій ЛЧ "Шахтар"