"Шахтар" їде до Німеччини: що чекає чемпіона України в плей-оф Ліги Європи

6 серпня 2020, 07:54
Коли, з ким і де зіграє "Шахтар" в плей-оф Ліги Європи

У середу в Києві на "Олімпійському" чемпіон України "Шахтар" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи розгромив німецький "Вольфсбург" (3:0) і вийшов до чвертьфіналу турніру. Подібного успіху "гірники" здобули в п'ятий раз в історії – раніше вони доходили до 1/4 фіналу Кубка Кубків (1984 рік), Кубка УЄФА (2009), Ліги чемпіонів (2011) та Ліги Європи (2016).

Вже через шість днів "Шахтар" чекає чвертьфінальний матч. Найімовірніше, суперником "гірників" 11 серпня в Гельзенкірхені буде швейцарський "Базель", який в першому матчі обіграв "Айнтрахт" з рахунком 3:0, а матч-відповідь відбудеться в Базелі 6 серпня. До речі, у наших суперників буде на день менше часу на відпочинок.

Починаючи з чвертьфіналу всі протистояння Ліги Європи проходитимуть з одного матчу і в Німеччині. Якщо "Шахтар" зможе пройти "Базель", то в півфіналі 16 серпня в Кельні зіграє з переможцем протистояння "Інтер" – "Баєр"/"Рейнджерс" (перший матч 3:1, гра у відповідь 6 серпня).

Фінал Ліги Європи відбудеться 21 серпня в Кельні. А вже 25 серпня відновиться сезон в Україні – "гірників" чекає гра з "Динамо" за Суперкубок.