"Шахтар" дотиснув "Дніпро-1" голом у кінцівці і не відпустив "Динамо" в чемпіонаті

28 листопада 2020, 21:20
Три очки "гірникам" приніс бразильський атакуючий півзахисник Тете

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У суботу в Прем'єр-лізі зіграли обидва лідери українського футболу. Спочатку "Динамо" обіграло "Ворсклу" в матчі з двома вилученнями. А трохи пізніше перемогу в Дніпрі здобув і "Шахтар", хоча і з величезними зусиллями.

У стартовому складі донецького колективу не було Жуніора Мораеса, але вийшли воротар Анатолій Трубін, в атаці – Манор Соломон, Тете, Фернандо. Господарі і не думали здаватися, і в першому таймі гра пройшла з невеликою кількістю цікавих моментів.

У другій половині вже стало веселіше. Хлопці хорватського фахівця Ігора Йовічевіча стали діяти ближче до своїх воріт, сподіваючись на контратаки. Проте Фернандо мав пару хороших можливостей відкрити рахунок, але не вистачило удачі.

Три очки "Шахтар" вирвав у самому кінці – на 88-й хвилині. Марлос запустив на лівому фланзі атаки вперед Сіпріано, той прострілив – і в центрі штрафного майданчика Тете з розмаху встромив снаряд у ціль – 1:0!

На останніх хвилинах "Дніпро-1" подавав кутовий, розігрував штрафний удар на шостій доданій хвилині, але гості захистили свої володіння. До вашої уваги – огляд матчу.

Набравши три очки, підопічні Луїша Каштру зберегли відставання від "Динамо" в три бали й відірвалися від "Ворскли" на чотири. Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 11-го туру чемпіонату України.

На цьому тижні "Шахтар" поступився "Боруссії" в Менхенгладбасі:

Читайте, що сказав Луческу після перемоги "Динамо" над "Ворсклою": "Я не зрозумів, за що вилучили Забарного".