"Шахтар" здобув сенсаційну нічию з "Манчестер Сіті" в Англії і залишається на другій позиції в групі

26 листопада 2019, 23:54
Донецька команда відігралася у другому таймі і зберігає хороші шанси на вихід в плей-офф

"Манчестер Сіті" - "Шахтар" / Фото: Reuters

Можуть! Пару хвилин тому в Англії завершився поєдинок групи С Ліги чемпіонів, в якому донецький "Шахтар" подарував своїм фанам приємний сюрприз і зіграв з фаворитом внічию – 1:1. Причому гості мусили відіграватися. До слова, читайте зізнання колишнього "гірника" Фернандінью про "Шахтар".

До перерви господарі нагнітали, але якось без особливої родзинки. Воротар "Шахтаря" Андрій Пятов не змушував нервувати захисників, і ті намагалися не підвести капітана. А найкращий момент всього тайму був у Тете. Після невдалого виходу кіпера "МанСіті" (Едерсон промахнувся по м'ячу) бразилець кинувся до порожніх воріт. Але відразу не вдарив, а на його "постріл" з затримкою встиг Фернандінью і вибив м'яч на кутовий. Був ще удар у площину воріт Євгена Коноплянки, але вийшов він несильним. Дивіться найкращі моменти першого тайму у відеоогляді.

Зі старту другого тайму господарі підняли темп і таки досягли свого. Зусилля партнерів на 56-й хвилині завершив Ілкай Гюндоган.

Після цього було відчуття, що "МанСіті" занадто повірив, що вже не втратить перемогу. І поплатився за розслабленість. Манор Соломон відгукнувся на простріл з флангу і пробив стіну з частоколу ніг, занадто пізно кинулися захищатися господарів.

На 90-й хвилині в Лізі чемпіонів у складі "Шахтаря" вийшов герой молодіжного чемпіонату світу Данило Сікан. Замінив він Мораєса, який залишив поле на ношах.

Голи: Гюндоган (57) – Соломон (70)

"Манчестер сіті" : Едерсон – Канселье, Отаменді, Фернандінью, Анхеліньо – Родрі (Фоден, 76), Гюндоган – Бернарду Сілва, де Брейне (Д. Сілва, 70), Стерлінг – Жезус

"Шахтар": Пятов – Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі – Степаненко, Алан Патрік – Тете, Коваленко (Маркос Антоніо, 81), Коноплянка (Соломон, 65), Мораес (Сікан, 90)

Попередження: Фернандіньо, 90+1