"Шахтар" – "Динамо": цього дня 11 років тому донецька команда пробилася до фіналу Кубка УЄФА

7 травня 2020, 13:41
Українські гранди влаштували протистояння в півфіналі єврокубка

"Шахтар" - "Динамо" / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

7 травня 2009 року в Донецьку відбулася знаменна дуель "Шахтаря" і "Динамо" в Кубку УЄФА. Рівне 11 років тому найкращі українські команди вирішували долю путівки до фіналу єврокубка. Перший матч, в Києві, завершився нічиєю 1:1. А в другому "гірникам" вдалося вирвати перемогу 2:1 в самому кінці.

Тоді Жадсон відкрив рахунок в першому таймі, на початку другого динамівець Бангура відновив рівновагу. А на передостанній хвилині ще один бразилець, Ілсіньйо, котрий пізніше пішов зі скандалом, приніс перемогу команді Мірчі Луческу.

Тоді Жадсон видав фразу "Де, "Динамо", де?", яку при нагоді киянам згадують досі. Саме "мініатюрний" бразильський півзахисник пізніше забезпечив "Шахтарю" успіх у фінальному поєдинку з бременським "Вердером".

Дізнайтеся, що УЄФА назвав точну дату відновлення Ліги чемпіонів.

"Шахтар" – "Динамо" – 2:1 (Жадсон, 17; Ілсіньо, 89 – Бангура, 47)

"Шахтар": Пятов, Гюбшман, Фернандіньо, Жадсон, Ілсіньо (Левандовський, 90+2), Луїс Адріано (Гладкий, 70), Гай (Вілліан, 70), Рац, Чигринський, Іщенко, Срна (к).

"Динамо": Богуш, Бетао, Вукоєвич, Саблич, Алієв, Бангура, Єременко (Корреа, 76), Мілевський, Ель Каддурі (к), Нінкович, Юссуф.

Попередження: Гюбшман, 68; Гладкий, 90+3 – Ель Каддурі, 23; Алієв, 39; Бангура, 39; Вукоєвич, 45+1.