"Шахтар" – чемпіон! "Гірники" достроково стали "золотими", здобувши вольову перемогу над "Олександрією"

20 червня 2020, 21:21
Обігравши "Олександрію" з рахунком 3:2, "Шахтар" за п'ять турів до фінішу Прем'єр-ліги забезпечив собі чемпіонський титул

У суботу, 20 червня, "Шахтар" достроково, за п'ять турів до фінішу, став чемпіоном України з футболу! Це сталося після того, як "гірники" на НСК "Олімпійський" в Києві за порожніх трибун здобули вольову перемогу над "Олександрією" з рахунком 3:2. Після цього донеччани стали недосяжними для "Динамо". Ми вели онлайн матчу "Шахтар" – "Олександрія".

"Шахтар" відкрив рахунок у матчі з "Олександрією" на 13-й хвилині. Суддя призначив пенальті, який реалізував Тайсон. Таким чином на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь "гірників".

Однак початок другого тайму перевернув все з ніг на голову. На 48-й хвилині півзахисник "Олександрії" Банада зрівняв рахунок – 1:1.

А вже на 51-й хвилині "Олександрія" вийшла вперед, зробивши рахунок 2:1. Пенальті за фол з боку Матвієнка у команди Шарана реалізував Третьяков.

На 60-й хвилині рахунок у матчі "Шахтар" – "Олександрія" знову став рівним. У донеччан відзначився Тете, який всього трьома хвилинами раніше вийшов на заміну.

А на 78-й хвилині "Шахтар" забив переможний "чемпіонський" м'яч, зробивши рахунок 3:2. Знову відзначився Тете, який зробив дубль. Бразилець головою замкнув подачу Коноплянки, який всього за хвилину до цього вийшов на заміну.

Шахтар – Олександрія – 3:2
Голи: Тайсон, 13 (пен.), Тете, 60, 78 – Банада, 48, Третьяков 51 (пен.)
Шахтар: П'ятов – Додо, Кривцов, Матвієнко, Сіпріано (Коноплянка, 77) – Степаненко (Тете, 57) – Марлос (Коваленко, 86), Маркос Антоніо, Алан Патрік (Хочолава, 85), Тайсон – Мораес
Олександрія: Білик – Пашаєв, Шендрик, Дубра, Мірошниченко (Вантух, 63) – Ковалець (Грицук, 80), Гречишкін (Довгий, 22), Банада – Лучкевич (Задерака, 46), Сітало (Шастал, 46), Третьяков
Попередження: Додо – Шендрик, Пашаєв, Шастал

Таким чином "Шахтар" виборов 13-е чемпіонство України – четверте поспіль і перше за португальського тренера Луїша Каштру.