"Шахтар" без збірників, але з бразильцями розгромив "Арсенал"

11 жовтня 2018, 16:57
Спаринг складався з двох таймів по 40 хвилин

Фото ФК "Шахтер"

Під час паузи в матчі збірних донецький "Шахтар" у Святошино провів контрольний поєдинок з командою Прем'єр-ліги "Арсенал" з Києва. Матч складався з двох таймів по 40 хвилин. Паулу Фонсека привернув до гри футболістів дубля, а з капітанською пов'язкою команду вивів Ісмаїлі.

"Гірники" відкрили рахунок вже на 10-й хвилині: Сергій Болбат почав атаку, Фернандо обігрався з Мораесом, увійшов до штрафної і пробив голкіпера – 1:0. А ще через чотири хвилини Болбат заробив пенальті, який упевнено реалізував Жуніор Мораес – 2:0.

У другому таймі тренери зробили заміни. Однак на характер гри це не вплинуло: "гірники" як і раніше контролювали хід матчу, хоч і в спокійнішому ритмі, і забили третій м'яч – на 45-й хвилині відмінним ударом зі штрафного відзначився Майкон.

"Шахтар" – "Арсенал" – 1:1
Голи: Фернандо (10), Мораес (14), Майкон (45)

"Шахтар": Шевченко (Кудрик, 41), Ісмаїлі (к) (Чех, 57), Меліченко, Чаговець, Данченко, Майкон, Болбат, Ньому, Фернандо, Мораес (Тотовіцкій, 41), Кайоде

Тренерський штаб надав футболістам три вихідних, після чого всі знову зберуться і стануть готуватися до двох домашніх матчів – з "Десною" (19 жовтня о 19:00) і "Манчестер Сіті" (23 жовтня о 22:00).

Раніше ми писали, що "Шахтар" заробив 1,7 мільярда і сплатив більше 500 мільйонів податків: річний звіт клубу.