"Шахтар" – "Аталанта": відео голів та огляд матчу року в Лізі чемпіонів

12 грудня 2019, 08:36
"Гірники" поступилися в ключовому матчі і вилетіли з Ліги чемпіонів

/ Фото: Reuters

"Шахтар" в матчі групового етапу Ліги чемпіонів грає з "Аталантою". Поєдинок проходить у Харкові, ми проводимо онлайн матчу "Шахтар" – "Аталанта".

На початку поєдинку "Шахтар" ледь не пропустив після помилок від захисників. А вже на 15-й хвилині Коваленко забив гол, але він був скасований після використання VAR – зафіксовано офсайд.

Дивіться огляд найкращих моментів першого тайму поєдинку "Шахтар" – "Аталанта":

У другому таймі головний арбітр зустрічі припустився помилки, яка в підсумку і стала вирішальною – Луїс Мюріель грубо зіграв проти Додо на фланзі і заслуговував жовту картку, але рефері вибачив колумбійця, хоча для нього цей "гірчичник" став би другим в матчі.

А потім "Аталанта" відкрила рахунок в матчі – Алехандро Гомес передачею з флангу знайшов у штрафному Кастаньо, який заштовхав м'яч у стеку воріт Пятова. Спочатку арбітр зафіксував офсайд, але після використання системи VAR все ж зарахував взяття воріт.

"Гірники" побігли відіграватися, але нарвалися на другу жовту картку для Додо і залишилися в меншості. Уже вдесятьох чемпіон України пропустив ще один гол – після прострілу з штрафного м'яч залетів у ближній кут – Маріо Пашаліч став автором м'яча, а асистував йому Руслан Малиновський, що вийшов на заміну.

Гол Маріо Пашаліч:

Червона картка Додо:

Наприкінціі зустрічі гості ще раз вразили ворота "гірників" і остаточно оформили путівку в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а "Шахтар" продовжить євросезон в Лізі Європи.

Гол Робіна Госенса:

Відзначимо, що "Шахтарю" щоб (незалежно від результату матчу "Динамо" Загреб – "МанСіті") гарантовано вийти в 1/8 Ліги чемпіонів, потрібно було обігравати в Харкові "Аталанту". Тоді як поразка від італійського клубу може взагалі залишити "гірників" без євровесни, але в паралельному матчі "Динамо" Загреб поступилося "Манчестер Сіті" з рахунком 1:4.

"Шахтар" – "Аталанта": де дивитися матч року для українського чемпіона

Нагадаємо, що в першому матчі в Італії "гірники" здобули вольову перемогу, забивши вирішальний гол на останніх секундах зустрічі. При цьому ще в першому таймі Андрій Пятов парирував удар з 11-метрової позначки.