"Севілья" вибила "Рому" у 1/8 фіналу Ліги Європи в битві з вилученням на нейтральному полі

6 серпня 2020, 21:56
Іспанська та італійська команди з'ясовували стосунки в одному поєдинку в Німеччині

/ Фото: Reuters

У четвер визначаються всі учасники "Фіналу восьми" Ліги Європи. З чотирьох поєдинків сьогоднішнього дня один пройшов на нейтральному полі. Наш сайт здійснював онлайн матчу "Севілья" – "Рома" за вихід в 1/4 фіналу Ліги Європи.

Суперники не встигли зустрітися до пандемії коронавірусу, тому доля занесла їх для з'ясування відносин в німецький Дуйсбург. Як і очікували букмекери, фахівець з Лізі Європи, "Севілья", довела свою перевагу над п'ятою командою італійської Серії А. Все вирішилося вже в першому таймі. На 22-й хвилині захисник Серхіо Регілон здійснив вражаючий сольний прохід і ударом під опорну ногу іспанського воротаря "Роми" Пау Лопеса відкрив рахунок.

А на 44-й хвилині молодий марокканський нападник Юссеф Ен-Несірі в ефектному стрибку замкнув простріл з флангу – 2:0. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

Після перерви підопічні Паулу Фонсеки намагалися відіграти хоча б один м'яч, але у них нічого не вийшло. Зате іспанці втретє забили м'яч, але бригада суддів з Нідерландів на чолі з досвідченим Бйорном Кюйперсом після використання VAR взяття воріт скасувала. На 10-й (!) доданій хвилині рефері показав ще червону картку гравцеві "Роми" Джанлуці Манчіні.

У чвертьфіналі в Німеччині наступного тижня "Севілья" зустрінеться з переможцем дуелі "Вулвергемптон" – "Олімпіакос". Вашій увазі – результати матчів-відповідей 1/8 фіналу Ліги Європи і розклад трансляцій.