"Севілья" знову вийшла вперед у фіналі Ліги Європи – 3:2

27 травня 2015, 23:18
Колумбійський нападник "Севільї" Карлос Бакка оформив дубль

Вболівальники "Севільї" у Варшаві. Фото AFP

У Варшаві проходить фінал Ліги Європи, в якому зустрічаються український "Дніпро" та іспанська "Севілья".

На 7-й хвилині команда Мирона Маркевича забила швидкий гол! Стрімка контратака "Дніпра": Матеус подав на Калініча і Нікола з лінії воротарського головою відправляє м'яч у сітку воріт іспанців!

На 28-й хвилині на радість місцевим фанатам рахунок у матчі зрівняв єдиний польський гравець фіналу Гжегож Криховяк. Півзахисник "Севільї" розстріляв воротаря "Дніпра" Дениса Бойка метрів з 13-ти ударом низом поруч зі штангою.

На 31-й хвилині Карлос Бакка вивів іспанців вперед – 2:1. Колумбійський нападник "Севільї" вийшов один на один, обіграв Бойка і спокійно відправив м'яч у порожні ворота.

На 44-й хвилині капітан "Дніпра" Руслан Ротань прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок – 2:2!

На 73-й хвилині Карлос Бакка оформив дубль і знову вивів свою команду вперед. Захисники "Дніпра" невдало зіграли в своїй штрафній, не змогли вибити м'яч, послідувала передача врозріз на Бакку, який вийшов один і забив.

"Дніпро" – "Севілья" 2:3 (2:2)

Голи: Калініч (7), Ротань (44) – Криховяк (28), Бакка (31), Бакка (73)

Жовті картки: Канкава (17), Калініч (45+2), Безус (70), Ротань (75) – Криховяк (45+2), Каррісу (62), Бакка (74)

Онлайн фіналу Ліги Європи: "Дніпро" – "Севілья" з фото та коментарями.

Оперативні фото з Варшави: матч, уболівальники, обстановка біля стадіону