Північна Ірландія здобула вольову перемогу в Естонії у відборі на Євро-2020

8 червня 2019, 22:36
Відкривши рахунок у середині першого тайму, естонська збірна вдома пропустила два м'ячі у другому

/ Фото: Reuters

Збірна Північної Ірландії перемогла команду Естонії в матчі відбору на чемпіонат Європи 2020 року. Поєдинок в суботу пройшов в Талліні і завершився вольовою перемогою гостей з рахунком 2:1.

На 25-й хвилині матчу Костянтин Васильєв вивів Естонію вперед. У другому таймі нападник "Болтона" Джош Мадженніс протягом трьох хвилин оформив дубль і забезпечив ірландської команді перемогу.

Північна Ірландія не програє в групі С: дві перемоги над естонцями (2:0 і 2:1) і перемога над командою Білорусі (2:1). Естонці раніше на виїзді програли Північної Ірландії з рахунком 0:2. Північна Ірландія набрала 9 очок в 3 матчах і очолює групу С.

Естонія – Північна Ірландія – 1:2 (1:0)
Голи: Васильєв (25) – Мадженніс (77), Мадженніс (80)

5 БІЛОРУСЬ20021-60

Дивіться огляд матчу Північна Ірландія – Естонія 2:0, який відбувся у березні цього року:

Нагадаємо, збірна України розгромила Сербію з рахунком 5:0 у Львові. Це найбільша поразка балканської збірної в історії, а наша команда забила п'ять м'ячів вперше з 2009 року. Перемогу команді Андрія Шевченка принесли дублі Віктора Циганкова і Євгена Коноплянки, а Роман Яремчук забив свій дебютний гол у збірній.