Сестри Семеренко в день народження залишилися без нагород

18 січня 2018, 17:05
Спринтерську гонку виграла норвежка Тіріл Екхоф

Екхоф першою прийшла до фінішу. Фото AFP

Сьогодні в Антхольці стартував шостий етап Кубка світу з біатлону. Жінки змагалися в спринті.

У день народження не змогли порадувати себе сестри Семеренко, яким виповнилося 32 роки.. Віта допустила один промах і фінішувала 22-ою, а Валя з двома штрафними колами показала лише 64-ий результат.

Спринт виграла впевнено норвежка Тіріл Екхоф. Це її перша індивідуальна перемога в сезоні.

Результати спринту

1. Тіріл Екхоф (Норвегія) – 21.05,3 (0+0)
2. Лаура Далмайер (Німеччина) – +12,0 (0+0)
3. Вероніка Виткова (Чехія) – +20,6 (0+0)
...
22. Віта Семеренко (Україна) – +1.21,1 (1+0)
32. Ірина Варвинець (Україна) – +1.39,9 (0+1)
64. Валя Семеренко (Україна) – +2.37,1 (2+0)
74. Ольга Абрамова (Україна) – +2.46,8 (1+2)

Нагадаємо, що на минулому етапі в Рупольдінгу Кайса Макаряйнен вперше в сезоні виграла гонку Кубка світу, фінішувавши першою у мас-старті.

Раніше стало відомо, що красуня-біатлоністка Габріела Клара Закопалова пропустить Олімпіаду-2018. Спортсменка не тренується з кінця грудня, а початок сезону-2017/18 чешка пропускає через проблеми з ногами. 28-річна Клара Закопалова в цьому сезоні ще не брала участі в офіційних стартах.