Сестри Семеренко фінішували в гонці переслідування з різницею менш, ніж в секунду

16 грудня 2017, 14:28
Віта Семеренко посіла восьме місце, Валя Семеренко фінішувала на дев'ятому

На етапі Кубка світу з біатлону у французькому Ансі пройшла жіноча гонка переслідування на 10 кілометрів .

Шведська лижниця Шарлотта Калла виборола "золото", показавши час 22 хвилини 40,1 секунди, "срібло" взяла норвежка Рагніль Хага (+5,8 секунди), "бронза" у інший представниці Норвегії Хейді Венг (+13,8).

Кращий український результат – восьме місце Віти Семеренко, яка з трьома промахами на останньому вогневому рубежі відстала від переможниці на 1.24 хвилини. Її сестра Валя Семеренко фінішувала слідом – на дев'ятому місці. У підсумковому протоколі між сестрами всього 0,9 секунди.

Анастасія Меркушина зайняла 28-е місце, Олена Підгрушна – 30-е.

Пізніше сьогодні на етапі в Ансі пройде чоловіча гонка переслідування на 12,5 км. В п'ятницю
 українські чоловіки залишились за межами топ-50 в спринті.