Серхіо Агуеро забив 150-й гол за "Манчестер Сіті" в Прем'єр-лізі

4 листопада 2018, 19:12
Гол аргентинського форварда у ворота "Саутгемптона" став для Агуеро ювілейним

Серхіо Агуеро забив свій 150-й гол

Аргентинський форвард Серхіо Агуеро забив 150-й гол за "Манчестер Сіті" в чемпіонаті Англії з футболу. Агуеро в неділю відзначився на 12-й хвилині матчу Прем'єр-ліги з "Саутгемптоном" і зробив рахунок 2: 0. Для аргентинця цей гол став 150-м у чемпіонаті за "Манчестер Сіті", за який він виступає з 2011 року.

Раніше 150 м'ячів за один клуб в чемпіонаті Англії забивали тільки Уейн Руні за "Манчестер Юнайтед" і Тьєррі Анрі за "Арсенал".

Відзначимо, що, за оцінкою transfermarkt, трансферна вартість Серхіо Агуеро становить 80 мільйонів євро. За цим показником аргентинець займає в команді четверте місце після Кевіна де Брейне (150 млн), Рахіма Стерлінга (90) і Лероя Сані (90).

Нагадаємо, що
Серхіо Агуеро став кращим бомбардиром в історії "Манчестер Сіті"в кінці минулого року . Вже тоді на рахунку Агуеро було 178 м'ячів за " МанСіті " у всіх турнірах .

А в листопаді минулого року Серхіо Агуеро втратив свідомість в Росії. Футболіст збірної Аргентини втратив свідомість в роздягальні команди в перерві товариського матчу зі збірною Нігерії і був госпіталізований прямо зі стадіону в одну з лікарень Краснодара .