Сергій Стаховський першим з українців покидає Australian Open

10 січня 2018, 10:51
У кваліфікації наш тенісист поступився німцеві Маттіасу Бахінгеру

Сергій Стаховський. Фото: AFP

Сьогодні в Мельбурні стартувала кваліфікація першого в році турніру серії "Великого шолома" Australian Open. І відразу у нас втрата. Після першого кола кваліфікації завершив свої виступи в одиночному розряді Сергій Стаховський.

Сіяний під 16-м номером Стаховський у трьох сетах програв німцю Маттіасу Бахінгеру – 6:4, 6:7 (4:7), 3:6.

Нагадаємо, що раніше Стаховський вісім разів грав в основній сітці Australian Open, а його найкращим досягненням було третє коло 2011 року.

Цікаво, що торішня переможниця юніорського Australian Open отримала wild card (спеціальне запрошення від організаторів) до кваліфікації турніру.

До речі, 24-річний український тенісист Юрій Джавакян тимчасово відсторонений від виступів на турнірах за порушення антидопінгових правил.

Раніше ми писали, що найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна вдало розпочала цей рік. Світоліна виграла турнір з призовим фондом в мільйон доларів в Брісбені і стала четвертою ракеткою світу. Крім того, українка очолила Чемпіонську гонку WTA.