Сергій Семенов увійшов до шістки найкращих за підсумками індивідуальної гонки на Кубку світу з біатлону

6 грудня 2018, 13:04
Переможцем гонки став знаменитий Мартен Фуркад

Сергій Семенов. Фото: AFP

У словенській Поклюці відбулася перенесена через туман індивідуальна гонка у чоловіків в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону. Переможцем гонки став француз Мартен Фуркад. Він пройшов всю дистанцію без промахів і випередив найближчого переслідувача на 4,2 секунди.

Другими до фінішу прийшов Йоханнес Кюн, а замкнув призову трійку Зімон Едер з Австрії. Обидва біатлоністи не допустили жодного промаху на дистанції.

Українець Сергій Семенов показав найкращий результат серед наших біатлоністів і прийшов до фінішу шостим. Сьогодні він стріляв без промахів, але за швидкістю програв переможцю понад 45 секунд.

Артем Прима з двома промахами став 21-м, Артем Тищенко відстрілявся на нуль, але до фінішу прийшов лише 31-м, а Віталій Кільчицький допустив три промахи, що коштувало йому підсумкового 74-го місця.

Нагадаємо, що перший етап Кубка світу з біатлону сезону-2018/2019 для України почався з бронзових нагород, які в одиночній змішаній естафеті здобули Анастасія Меркушина та Артем Тищенко.

А ось в командній біатлонній естафеті Україна в Поклюці виступила не так вдало – 9-те місце.

Змагання в Поклюці на першому етапі Кубка світу триватимуть до 9 грудня. На 7-ме число заплановано спринт у чоловіків на 10 кілометрів (15:15), на 8-ме – спринт у жінок на 7,5 кілометра (15:15), а на 9-те – гонки переслідування у чоловіків (12,5 кілометра; 12:15) і у жінок (10 кілометрів; 15:55).