Середа та Сербін виграли "срібло" чемпіонату Європи зі стрибків у воду

8 серпня 2019, 18:20
Наш дует став другим у змаганнях із синхронних стрибків з вишки

/ Фото: Instagram

На чемпіонаті Європи в Києві зі стрибків у воду сьогодні українці знову порадували медалями. Олексій Середа та Олег Сербін стали срібними призерами першості континенту в синхронних стрибках з вишки.

Чемпіонами Європи стали росіяни Олександр Белевцев і Микита Шлейхер. "Бронза" у британського дуету – Метью Діксон і Ноа Вільямс.

Нагадаємо, що позавчора українці завоювали перше "золото" на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду. Наша пара Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчік краще за всіх виступила в змаганні змішаних синхронних стрибків з трампліну.

А пізніше їх заділ підтримала Софія Лискун. 17-річна українка стала чемпіонкою Європи і пробилася на Олімпіаду-2020. Нашій спортсменці не було рівних у змаганнях в індивідуальних стрибках з 10-метрової вишки.

Раніше ми розповідали, як Київ підготувався до чемпіонату Європи: джакузі є, борщ буде. Третій рік поспіль український спортцентр "Ліко" на Теремках приймає одні з головних змагань сезону. 2017-го тут вперше відбувся чемпіонат Європи, торік – юніорський чемпіонат світу.