Сербія після розгрому від України відірвалася вдома на Литві

11 червня 2019, 00:30
Долю матчу балканці вирішили ще у першому таймі, до перерви забивши литовцям три м'ячі без відповіді

/ Фото: AFP

Збірна Сербії, один з двох головних суперників України у боротьбі за вихід на Євро-2020, здобула свою першу перемогу у відбірному турнірі. Після розгромної поразки від українців у Львові з рахунком 0:5, балканці на своєму полі відірвалися на Литві, обігравши її 4:1. Гра була зроблена ще у першому таймі, в якому серби забили аутсайдерам литовцям три "сухих" мячі.Таким чином сербська команда піднялася на третю сходинку в групі B, наздогнавши за очками Люксембург, але у балканців при цьому один поєдинок в запасі.

Сербія – Литва (4:1). Огляд першого тайму

Сербія – Литва (4:1). Огляд другого тайму

Євро-2020. Відбірковий етап. Група B

• Сербія – Литва – 4:1
  • Голи: Мітрович (20), Мітрович (34), Йович (35), Ляйіч (90) – Новіковас (71 пен)
  • Сербія: Дмитрович, Рукавіна, Спайіч, Коларов, Міленкович, Костич (Живкович, 71), Лукич, Максимович, Тадич (Ляйіч, 81), Мітровіч, Йович (Катаї, 88).
  • Литва: Барткус, Паленіс, Климавічюс, Янкаускас (Хведукас, 46), Андрюшкявічюс, Сливка, Баравікас, Шимкус, Черних (Петравічюс, 69), Лаукжяміс (Вальскіс, 77), Новіковас.

5ЛИТВА30123-71

Нагадаємо, що в головному для України матчі понеділка наша збірна перемогла Люксембург на нервах завдяки "бельгійцям" – 1:0. Все вирішив м'яч, забитий Романом Яремчуком після передачі іншого бельгійського легіонера Руслана Малиновського.

При цьому прояснилася ситуація, чи бути весіллю з Зінченком: сексуальна журналістка зробила заяву після поцілунку з футболістом в прямому ефірі. "Дівчина, яка робить вибір все життя провести з футболістом, має розуміти, що це – як дружина військового. Сьогодні ти у Львові, завтра, умовно кажучи, у Чехії. Чи готова я обрати собі таку долю? Я думаю, на все свій час", – з хитрою посмішкою зазначила Влада Седан.