"Сент-Етьєн" розгромив "Дніпро" у Лізі Європи

5 листопада 2015, 23:59
Підопічні Маркевича пропустили три голи в гостях

Так Монне-Паке відкрив рахунок. фото AFP

Фіналіст Ліги Європи-2015 дніпропетровський "Дніпро" все далі і далі від захисту титулу. Після вояжу до Франції підопічні Мирона Маркевича ускладнили собі завдання виходу в плей-офф. "Дніпро" поступився "Сент-Етьєну" – 0:3.

Невеликої переваги в першому таймі вистачило французам, щоб відкрити рахунок. На 38-й хвилині Монне-Паке зіграв у стінку з Беричем, увійшов у штрафну і низом пробив у дальній кут.

На 52-й хвилині після прострілу з правого флангу Берич з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у порожні ворота.

Ну і добив "Дніпро" на 65-й хвилині Амума, який розстріляв Бойка з району 11 метрів після серії рикошетів.

Але на цьому біди "Дніпра" не закінчилися. На 75-й хвилині попросив заміну Селезньов. У першому таймі він отримав сильний удар у голову. Очевидно травма дала про себе знати, оскільки Євген весь час тримався за голову, і за межі поля його понесли на носилках.

До того ж в кінцівці зустрічі жовту картку отримав капітан "Дніпра" Руслан Ротань і пропустить наступний матч з "Лаціо". До речі, італійці в гостях обіграли "Русенборг" – 2:0.