Сенсація в Туреччині: "МЮ" програв "Істанбулу" і наблизив Сульшера до відставки

4 листопада 2020, 22:37
У воротах англійського гранда стояв дебютант Ліги чемпіонів

"Інтанбул" - "Манчестер Юнайтед" / Фото: Reuters

Після перемоги над "ПСЖ" (2:1) і "Лейпцигом" (5:0) у третьому турі Ліги чемпіонів англійський "Манчестер Юнайтед" сенсаційно програв турецькому "Істанбулу" – 1:2. Зустріч пройшла на стадіоні "Бешикташ Фатіх Терім" в Стамбулі, і господарі виклалися на всі 200%. Турецькі футболісти стримали стартовий натиск британців, а потім вкололи команду Сульшера швидкими контратаками.

Вже на 16-й хвилині провал в обороні гостей дозволив Демба Ба зробити ривок в центрі поля і втекти на побачення з воротарем "Червоних Дияволів" Діном Гендерсоном. І сенегалець переграв 23-річного дебютанта Ліги чемпіонів – 1:0. На 40-й хвилині зустрічі господарі подвоїли перевагу – тепер гол на свій рахунок записав Едін Вішчі.

"Манчестер Юнайтед" / Фото: Reuters

Лише за три хвилини "Манчестер Юнайтед" відіграв один гол зусиллями француза Антоні Марсьяля. У фанатів "Дияволів" була надія, що після перерви гості переламають хід матчу, але команди більше не забивали. Хоча вже в компенсований час після удару Люка Шоу м'яч рикошетом від Топала ледь не залетів за спину Гюнока. Буквально зі стрічки снаряд за межі поля вибив Єпуряну.

У другому поєдинку групи H німецький "Лейпциг" в ці хвилини грає з французьким "ПСЖ", але "МЮ" збереже своє перше місце. Проте про відставку Сульшера, безумовно, знову почнуть говорити.

Нагадаємо, що в минулому турі форвард "МЮ" оформив найшвидший хет-трик в Лізі чемпіонів після виходу на заміну.

Дивіться, як "Манчестер Юнайтед" громив "Лейпциг"