Сенсація в Досі: українська тенісистка відправила додому чемпіонку Australian Open-2020, поступаючись 0:3

25 лютого 2020, 18:50
Ястремська на характері зуміла повернутися в боротьбу в другому сеті

Даяна Ястремська / Фото: Федерація тенісу України

Друга ракетка України Даяна Ястремська пробилася до третього кола турніру серії WTA Premier 5 в Досі. У матчі 1/16 фіналу Даяна вибила із сітки п'яту ракетку світу, чемпіонку Australian Open американку Софію Кенін. Для цього Ястремській знадобилося два сети – 6:3, 7:6 (4). Раніше ми писали, що Бондаренко з перемоги стартувала на турнірі з призовим фондом у чверть мільйона.

Дівчата провели на корті 1,5 години. У першому сеті поєдинку в Катарі все вирішив один брейк у виконанні українки в четвертому геймі. Решту своїх подач обидві суперниці не віддавали. Другий сет почався з брейку Кенін, яка повела 3:0. Але Ястремська не "зламалася", зуміла повернутися в гру і взяти п'ять геймів поспіль.

Софія Кенін / Фото: Reuters

Однак коли справа дійшла до подачі на матч, Даяна все ж трохи похитнулася, і зустріч перейшла на тай-брейк, де українка вже свого не віддала – повела з рахунком 6:2 і дотиснула суперницю. Раніше тенісистки зустрічалися на корті двічі: в 2019 році на Вїмблдоні перемогу святкувала Ястремська, а Кенін взяла реванш на турнірі в Торонто.

Це друга перемога української тенісистки над суперницею з топ-5 рейтингу WTA. У кінці вересня 2019 року Даяна обіграла на той момент другу ракетку світу Кароліну Плішкову. В 1/8 фіналу в Досі Ястремська може зустрітися з іншого фіналісткою Australian Open – іспанкою Гарбінє Мугурусою, якщо вона у другому колі обіграє Айлу Томлянович.