Сенсація на арені останнього тріумфу Ломаченка: першій ракетці світу дав по носі Звєрєв

12 листопада 2019, 00:40
Надаль провально стартував на Підсумковому чемпіонаті ATP у Лондоні, несподівано програвши німцю

Рафаель Надаль / Фото: Reuters

На O2 Arena в Лондоні, де в останній день літа Василь Ломаченко переміг Люка Кемпбелла, вибухнула тенісна сенсація. В межах стартового туру Підсумкового чемпіонату ATP перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль за 1 годину 25 хвилин програв німцю Олександру Звєрєву з рахунком 2:6, 4:6.

Саме Надаля називали фаворитом цього матчу – навіть незважаючи на те, що через травми він не виступив на жодному турнірі починаючи з вересневого US Open. Враховували той факт, що всі свої п'ять попередніх поєдинків проти Звєрєва Рафа виграв.

Однак цього разу німець перервав безвиграшну для себе серію зустрічей з легендарним іспанцем нищівною перемогою, зробивши 11 ейсів проти 5 у суперника і 3 брейків проти нуля у Рафи. Схоже, Надалю і тепер не світить трофей Підсумкового чемпіонату – проклятого для нього турніру.

Відзначимо, що саме німець Олександр Звєрєв є чинним чемпіоном цих змагань з призовим фондом в 8,5 мільйона доларів. У торішньому фіналі він взяв гору над сербом Новаком Джоковичем з рахунком 6:4, 6:3.

Нагадаємо, на початку листопада Світоліна програла фінал жіночого підсумкового турніру WTA. Проте цього року Еліна увійшла до десятки найоплачуваніших спортсменок світу.