Сенсації Кубка України: команди з другої ліги пройшли клуби Прем'єр-ліги

25 жовтня 2017, 22:38
"Львів" у серії пенальті обіграв "Сталь", а "Дніпро-1" пройшов "Чорноморець"

"Львів" - "Сталь" - 1: 1 (5: 3 по пен). Фото ФК "Львів"

У середу в Кубку України відбулися матчі 1/8 фіналу. Поєдинки на цій стадії проходять з одного матчу і в разі нічиєї грається додатковий час. Якщо і він не виявляє переможця, то пробиваються післяматчеві пенальті.

Цікаво, що відразу дві команди з другої ліги змогли пройти своїх суперників з Прем'єр-ліги і пробитися в чвертьфінал!

"Львів" у серії пенальті обіграла "Сталь". Програючи по ходу матчу 0: 1, львів'яни у другому таймі зрівняли рахунок, перевели гру в додатковий час, а потім і в серію 11-метрових, де виявилися точнішими – 5: 3.

"Дніпро-1" пройшов одеський "Чорноморець". Основний і додатковий час матчу завершився без голів. У серії пенальті точнішими були футболісти команди другої ліги – 8: 7.

Результати всіх матчів 1/8 фіналу Кубка України:

"Арсенал" (Київ) – "Верес" (Рівне) – 0: 1
"Таврія" (Сімферополь) – "Маріуполь" – 0: 5
"Ворскла" (Полтава) – "Олімпік" (Донецьк) – 0: 0 (дод. Час 2: 0)
"Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – "Десна" (Чернігів) – 0: 2
"Дніпро-1" (Дніпро) – "Чорноморець" (Одеса) – 0: 0 (8: 7 по пен)
"Львів" – "Сталь" (Кам'янське) – 1: 1 (5: 3 по пен)
"Зоря" (Луганськ) – "Шахтар" (Донецьк) – 2: 2 (3: 4 після доп. Часу)
"Олександрія" – "Динамо" (Київ) – 1: 1 (2: 3 після доп.времені)

Раніше сьогодні "Шахтар" здобув супервольову перемогу над "Зорею". В 1/8 фіналу Кубка України "гірники" перемогли з рахунком 4: 3, програючи по ходу матчу 0: 2.

Київське "Динамо" пройшло "Олександрію", обігравши дев'яту команду чемпіонату України в додатковий час – 3: 2.