Сенегал пробився на чемпіонат світу 2018 року

10 листопада 2017, 22:26
Команда Сенегалу всуху виграла перегравання матчу з ПАР

Збірна Сенегалу зіграє на чемпіонаті світу 2018. Фото AFP

Збірна Сенегалу перемогла команду ПАР в переграванні матчу третього раунду африканського відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу 2018 року і завоювала путівку на світову першість.

Зустріч групи D, що пройшла в п'ятницю в Полоквані, завершилася з рахунком 2: 0 на користь сенегальців. На 12-й хвилині відзначився гравець гостей Діафра Сако. На 38-й хвилині автогол забив південноафриканець Тамсана Мкхізе.

ФІФА раніше оголосила, що матч між командами ПАР та Сенегалу, який відбувся 12 листопада 2016 року в Полоквані і закінчився перемогою південноафриканців (2: 1), повинен бути переграний через здійснення впливу на хід зустрічі арбітром Джозефом Одартеєм Лемпті. Сам суддя був довічно дискваліфікований у березні.

Збірна Сенегалу набрала 11 очок і гарантувала собі перше місце в групі, яке дає право виступити на чемпіонаті світу в Росії.

Крім збірних Росії та Сенегалу, право зіграти на чемпіонаті світу-2018 вже завоювали команди Бразилії, Ірану, Японії, Мексики, Бельгії, Південної Кореї, Саудівської Аравії, Німеччини, Англії, Іспанії, Нігерії, Коста-Ріки, Польщі, Єгипту, Ісландії, Сербії , Португалії, Франції, Уругваю, Аргентини, Колумбії та Панами. Жеребкування групової стадії чемпіонату світу-2018 відбудеться 1 грудня в Москві.

Перший в історії чемпіонат світу з футболу на території Росії пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року.

Нагадаємо, що збірна України не змогла пробитися на чемпіонат світу, посівши третє місце в групі I європейського відбору на ЧС-2018. Наша команда пропустила вперед збірні Ісландії та Хорватії.